Heartstopper (Volume Two)

Heartstopper (Volume Two)

AngličtinaMäkká väzba
Oseman Alice
Hachette Children's Group
EAN: 9781444951400
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 22. augusta 2024
11,28 €
Bežná cena: 12,54 €
Zľava 10 %
ks
Chcete tento titul ešte dnes?
kníhkupectvo Megabooks Banská Bystrica
nie je dostupné
kníhkupectvo Megabooks Bratislava
1 ks · 12,54 €
kníhkupectvo Megabooks Košice
1 ks · 12,54 €

Podrobné informácie

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon.

'Absolutely delightful. Sweet, romantic, kind. Beautifully paced. I loved this book.' RAINBOW ROWELL, author of Carry On

Charlie didn't think Nick could ever like him back, but now they're officially boyfriends. Nick's even found the courage to come out to his mum.

But coming out isn't just something that happens once - there's Nick's older brother, and a school trip to Paris, not to mention all the other friends and family - and life can be hard, even with someone who loves you by your side. As their feelings get more serious, Charlie and Nick will need each other more than ever before.

Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us.

'The queer graphic novel we wished we had at high school.' Gay Times

EAN 9781444951400
ISBN 1444951408
Typ produktu Mäkká väzba
Vydavateľ Hachette Children's Group
Dátum vydania 11. júla 2019
Stránky 320
Jazyk English
Rozmery 232 x 152 x 28
Krajina United Kingdom
Autori Oseman Alice
Séria Heartstopper

Podobné tituly

Outlander

Outlander

Gabaldon Diana
AngličtinaMäkká väzba
Cornerstone
ISBN: 9781784751371
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 15. augusta 2024
6,94 €
Bežná cena: 7,71 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 15. augusta 2024
7,71 € -10 %
Thinking, Fast and Slow

Thinking, Fast and Slow

Kahneman, Daniel
AngličtinaMäkká väzba
Penguin Books Ltd
ISBN: 9780141033570
Na objednávku
Predpokladané dodanie v utorok, 20. augusta 2024
10,66 €
Bežná cena: 12,54 €
Zľava 15 %
(-15 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie v utorok, 20. augusta 2024
12,54 € -15 %
Summer at Tiffany's

Summer at Tiffany's

Swan, Karen
AngličtinaMäkká väzba
Pan Macmillan
ISBN: 9781447280194
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 15. augusta 2024
8,68 €
Bežná cena: 9,64 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 15. augusta 2024
9,64 € -10 %
The Return of the King

The Return of the King

Tolkien, John R. R.
AngličtinaMäkká väzba
HarperCollins UK
ISBN: 9780261102378
Na objednávku
Predpokladané dodanie v pondelok, 12. augusta 2024
5,47 €
Bežná cena: 6,07 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie v pondelok, 12. augusta 2024
6,07 € -10 %
Diary of Anne Frank (Abridged for young readers)

Diary of Anne Frank (Abridged for young readers)

Frank, Anne
AngličtinaMäkká väzba
Penguin Random House Children's UK
ISBN: 9780141345352
Na objednávku
Predpokladané dodanie v utorok, 20. augusta 2024
7,81 €
Bežná cena: 8,68 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie v utorok, 20. augusta 2024
8,68 € -10 %
Those Who Leave And Those Who Stay

Those Who Leave And Those Who Stay

Ferrante Elena
AngličtinaMäkká väzba
Europa Editions
ISBN: 9781609452339
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 22. augusta 2024
9,03 €
Bežná cena: 10,03 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 22. augusta 2024
10,03 € -10 %
Me Before You

Me Before You

Moyes Jojo
AngličtinaMäkká väzba
Penguin Books Ltd
ISBN: 9780718157838
Na objednávku
Predpokladané dodanie v utorok, 20. augusta 2024
8,68 €
Bežná cena: 9,64 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie v utorok, 20. augusta 2024
9,64 € -10 %
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

Rowling, J. K.
AngličtinaMäkká väzba
Bloomsbury Publishing PLC
ISBN: 9781408855652
Skladom 1 ks
Predpokladané dodanie v stredu, 24. júla 2024
7,03 €
Bežná cena: 7,81 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Skladom 1 ks
Predpokladané dodanie v stredu, 24. júla 2024
7,81 € -10 %
Harry Potter and the Deathly Hallows

Harry Potter and the Deathly Hallows

Rowling, J. K.
AngličtinaMäkká väzba
Bloomsbury Publishing PLC
ISBN: 9781408855713
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 22. augusta 2024
7,81 €
Bežná cena: 8,68 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 22. augusta 2024
8,68 € -10 %
Christmas at Claridge's

Christmas at Claridge's

Swan, Karen
AngličtinaMäkká väzba
Pan Macmillan
ISBN: 9781447219699
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 15. augusta 2024
8,68 €
Bežná cena: 9,64 €
Zľava 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Predpokladané dodanie vo štvrtok, 15. augusta 2024
9,64 € -10 %