Možnosti platby

MOZNOSTI PLATBY

Za tovar, ktorý si na našich stránkach vyberiete a ktorý si objednáte, môžete zaplatiť jedným z nasledovných spôsobov:

Platobná karta

Klasický spôsob použitím platobnej karty, ktorá je spojená s Vašim bankovým účtom. Ak sa rozhodnete Vaše knihy zaplatiť takto, nemusíte sa obávať o svoje citlivé osobné údaje - presmeruje Vás na zabezpečenú platobnú bránu poskytovateľa online platieb GP webpay. Títo odborníci sa na bezhotovostné transakcie špecializujú už 40 rokov a používajú tie najmodernejšie zabezpečovacie systémy.

Dobierka

Knihy doručíme kuriérom až k Vaším dverám (vo výnimočných prípadoch využijeme služby Slovenskej pošty, ale to sa týka len situácii, keď si napr. objednáte jedno CD, ktoré sa vojde do obálky). Potom prebehne transakcia „z ruky do ruky“:-) Vy dáte kuriérovi peniaze a on Vám predá Vaše vytúžené knihy. Len upozorňujeme, kuriérska služba si za dobierku účtuje extra poplatok. Tento spôsob platby Vás vyjde na 1 €.

Zálohová faktúra (Proforma)

Tento spôsob platby znamená, že si vyberiete tovar, my Vám vystavíme zálohovú faktúru (cudzím slovom sa jej hovorí proforma). Akonáhle ju zaplatíte prevodom na náš účet a platbu spárujeme, tovar, ktorý je skladom, Vám okamžite vyexpedujeme.

Osobný odber - platba iba vopred

Pokiaľ si zvolíte osobný odber, budeme za tovar žiadať platbu vopred. Dôvodom je to, že vo väčšine prípadov knihy objednávame u zahraničných vydavateľov a významná časť osobných odberov končila nevyzdvihnutá. Objednané knihy si môžete vyzdvihnúť v našej bratislavskej centrále alebo v kníhkupectvách Oxford Bookshop Bratislava, Oxford Bookshop Banská Bystrica a Oxford Bookshop Košice.

Na faktúru

Ak ste kníhkupec, škola alebo iná inštitúcia, tovar Vám doručíme i s faktúrou. Pokiaľ ju náhodou niekam založíte, môžete si ju sami znovu vytlačiť. Nájdete ju vždy po prihlásení v menu Moje konto -> Prehľad faktúr.

Poštová poukážka

Školám ponúkame ešte jeden spôsob platby, a to pomocou poštového poukazu. Dostanete učebnice, vyberiete peniaze od žiakov, s ktorými spolu s vyplneným poštovým poukazom zájdete na najbližšiu poštu a čiastku nám pošlete. Ako presne táto platba funguje si môžete prečítať na stránkach Slovenskej pošty.