Six Little Secrets

Duncan, Katlyn; HarperCollins Publishers;
Six Little Secrets

Six Little Secrets

Duncan, Katlyn; HarperCollins Publishers;
Ebook
(DRM EPUB)
13,02 €
Dostupné online
Pripravené na stiahnutie
13,02 € s DPH
Pridať do košíka
Six hidden pasts.One deadly outcome.Some secrets never stay hidden for long...Six teenagers meet in Saturday detention: a brain, a beauty, a cheerleader, a rebel, a recluse and the new girl.But someone is watching. Someone has made sure that they are all in the same room at the same time. Someone knows that each of them is hiding a terrible secret......and by the end of detention, everyone will know the truth.Don't miss this thrilling new story from Katlyn Duncan, perfect for fans of Karen M McManus, Angie Thomas and E. Lockhart.What reviewers are saying about Katlyn Duncan:'I was completely glued from page one and didn't want to put it down' - Artistic Bent'If you want a book that will leave you guessing until almost the very end, this is the story for you... A mind-bending thriller' - For the Love of Books
Čo je Ebook?
Ebook je elektronická kniha. Prečítať si ju môžete pomocou vhodnej aplikácie vo vašom počítači, tablete alebo v mobile, prípadne v špeciálnom zariadení – čítačke.
Existuje niekoľko základných formátov ebookov, medzi najrozšírenejšie patrí EPUB a PDF. Na našom webe ponúkame predovšetkým tieto dva formáty. Ich súčasťou je špeciálna elektronická licencia na ochranu autorských práv, takzvaná DRM.

Pred nákupom Vám odporúčame dôkladne si preštudovať sekciu „Ebooky/Audio – Často kladené otázky“.
EAN
9781474077187
ISBN
1474077188
Typ produktu
Ebook
Vydavateľ
HarperCollins Publishers
Stránky
384
Jazyk
English
Krajina
Uruguay
Autori
Duncan, Katlyn
PRODUCT UPDATE
Súvisiace produkty
12 467 068
kníh
2 209 552
e-kníh
Práve toľko titulov máme v ponuke
Osobný odber zdarma v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach
Doprava nad 50 Eur zdarma
Darčekové balenie kníh zdarma
Najväčšia knižná ponuka na slovenskom internete

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii obsahu a analýze návštenosti súbory cookies. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" k tomu udelujete súhlas. Pokiaľ nesúhlasíte, nebudeme žiadne súbory cookies okrem tých nevyhnutných počas Vašej návštevy ukladať a nijak používať. Konkrétne informácie o spracovaní osobných údajov, súboroch cookies a o tom, ako ich používame, nájdete tu.
Súhlasím Nesúhlasím