Stalker (free sampler)

Kepler, Lars; HarperCollins Publishers;
Stalker (free sampler)

Stalker (free sampler)

Kepler, Lars; HarperCollins Publishers;
Kniha
7,36 €
Ebook
(DRM EPUB)
6,99 €
Dostupné online
Pripravené na stiahnutie
6,99 € s DPH
Pridať do košíka
You thought you were alone. Think again.The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.CLOSE THE CURTAINSA film arrives at Stockholm's National Crime Investigation Department showing a woman in her own home, plainly unaware she is being watched. The police don't take it seriously ... until she is found murdered.LOCK THE DOORWhen the next video arrives, Detective Margot Silverman frantically attempts to identify the victim. But it's already too late. Because at the time the video was sent, the killer was already inside their house...BEFORE IT'S TOO LATESoon Stockholm is in the grip of terror. Who will the Stalker target next?
Čo je Ebook?
Ebook je elektronická kniha. Prečítať si ju môžete pomocou vhodnej aplikácie vo vašom počítači, tablete alebo v mobile, prípadne v špeciálnom zariadení – čítačke.
Existuje niekoľko základných formátov ebookov, medzi najrozšírenejšie patrí EPUB a PDF. Na našom webe ponúkame predovšetkým tieto dva formáty. Ich súčasťou je špeciálna elektronická licencia na ochranu autorských práv, takzvaná DRM.

Pred nákupom Vám odporúčame dôkladne si preštudovať sekciu „Ebooky/Audio – Často kladené otázky“.
EAN
9780008185473
ISBN
0008185476
Typ produktu
Ebook
Vydavateľ
HarperCollins Publishers
Stránky
30
Jazyk
English
Krajina
Uruguay
Autori
Kepler, Lars
PRODUCT UPDATE
Súvisiace produkty
14 775 580
kníh
2 841 337
e-kníh
Práve toľko titulov máme v ponuke
Osobný odber zdarma v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach
Doprava nad 50 Eur zdarma
Darčekové balenie kníh zdarma
Najväčšia knižná ponuka na slovenskom internete

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii obsahu a analýze návštenosti súbory cookies. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" k tomu udelujete súhlas. Pokiaľ nesúhlasíte, nebudeme žiadne súbory cookies okrem tých nevyhnutných počas Vašej návštevy ukladať a nijak používať. Konkrétne informácie o spracovaní osobných údajov, súboroch cookies a o tom, ako ich používame, nájdete tu.
Súhlasím Nesúhlasím