Nightmare (Joona Linna, Book 2)

Kepler, Lars; HarperCollins Publishers;
Nightmare (Joona Linna, Book 2)

Nightmare (Joona Linna, Book 2)

Kepler, Lars; HarperCollins Publishers;
Ebook
(DRM EPUB)
7,40 €
Dostupné online
Pripravené na stiahnutie
7,40 € s DPH
Pridať do košíka
'One of the most exciting Swedish crime novels of recent years...' GoteborgspostenFrom the bestselling author of The Hypnotist comes the second high-octane thriller featuring Detective Inspector Joona LinnaHe is an artist in terrorThe lifeless body of a young woman is discovered on an abandoned boat. A man is found hanging alone in his apartment.This is his masterpieceShould the deaths be treated as suicide or murder? Four people know the answer. But a killer wants them dead.And only one man can destroy itCan Detective Inspector Joona Linna keep them alive long enough to find out the truth?Perfect for fans of Jo NesboPraise for Lars Kepler:'A high-octane, taut thriller' Marie Claire'It doesn't get much better than this' Goteborgsposten'Intricate detective work and heart-ticking suspense' Boston Globe'Kepler's plots are always thrilling' The Sunday Times'Hurtles along ... full of nuanced detail which sets it far above the average thriller ... You'll be terrified' Evening Standard'Taking Europe by storm...ferocious, visceral storytelling that wraps you in a cloak of darkness' Daily Mail'Deeply scarifying stuff' Independent'Kepler has a direct line to a very dark place in the human soul' Lev Grossman, Time'The reader is ready to sell his own soul for the opportunity to read this book without interruption, at one sitting.' Arbetarbladet'A creepy and compulsive crime thriller.' Mo Hayder'Intelligent, original and chilling Simon Beckett'Kepler matches the great Jo Nesbo for gothic excitement.' Weekend Australian
Čo je Ebook?
Ebook je elektronická kniha. Prečítať si ju môžete pomocou vhodnej aplikácie vo vašom počítači, tablete alebo v mobile, prípadne v špeciálnom zariadení – čítačke.
Existuje niekoľko základných formátov ebookov, medzi najrozšírenejšie patrí EPUB a PDF. Na našom webe ponúkame predovšetkým tieto dva formáty. Ich súčasťou je špeciálna elektronická licencia na ochranu autorských práv, takzvaná DRM.

Pred nákupom Vám odporúčame dôkladne si preštudovať sekciu „Ebooky/Audio – Často kladené otázky“.
EAN
9780007488087
ISBN
0007488084
Typ produktu
Ebook
Vydavateľ
HarperCollins Publishers
Stránky
528
Jazyk
English
Krajina
Uruguay
Autori
Kepler, Lars
PRODUCT UPDATE
Súvisiace produkty
14 759 063
kníh
2 834 076
e-kníh
Práve toľko titulov máme v ponuke
Osobný odber zdarma v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach
Doprava nad 50 Eur zdarma
Darčekové balenie kníh zdarma
Najväčšia knižná ponuka na slovenskom internete

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii obsahu a analýze návštenosti súbory cookies. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" k tomu udelujete súhlas. Pokiaľ nesúhlasíte, nebudeme žiadne súbory cookies okrem tých nevyhnutných počas Vašej návštevy ukladať a nijak používať. Konkrétne informácie o spracovaní osobných údajov, súboroch cookies a o tom, ako ich používame, nájdete tu.
Súhlasím Nesúhlasím