The Identicals The perfect beach read from the 'Queen of the Summer Novel' (People)

Hilderbrand, Elin; Hodder & Stoughton General Division; 2017
The Identicals The perfect beach read from the 'Queen of the Summer Novel' (People)

The Identicals The perfect beach read from the 'Queen of the Summer Novel' (People)

Hilderbrand, Elin; Hodder & Stoughton General Division; 2017
Na objednávku
Predpokladané dodanie v piatok, 03. augusta 2018
14,73 € s DPH
Ušetríte 2,60 € 17,33 € (-15%)
Pridať do košíka

'The Queen of the Summer Novel' (People) The ultimate summertime reading for fans of Jane Green and Roisin Meaney.

Nantucket is only two and a half hours away from Martha's Vineyard by ferry. But the two islands might as well be worlds apart for a set of identical twin sisters who have been at odds for years.

Just because twins look exactly the same doesn't mean they're anything alike - and Tabitha and Harper Frost have spent their whole lives trying to prove this point. When a family crisis forces them to band together - or at least appear to - the twins come to realise that the special bond that they share is more important than the resentments that have driven them apart.

A story of new loves, old battles, and a threat that gives a whole new meaning to the term sibling rivalry, The Identicals is Elin Hilderbrand at her page-turning best.

EAN
9781473611238
ISBN
1473611237
Typ produktu
Paperback
Vydavateľ
Hodder & Stoughton General Division
Dátum vydania
13.06.2017
Stránky
432
Jazyk
English
Rozmery
153 x 232 x 34
Krajina
United Kingdom
Čitatelia
General
Autori
Hilderbrand, Elin
Ilustrácie
none
PRODUCT UPDATE
Súvisiace produkty
10 907 939
kníh
1 885 241
e-kníh
Práve toľko titulov máme v ponuke
Osobný odber zdarma v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach
Doprava nad 50 Eur zdarma
Darčekové balenie kníh zdarma
Najväčšia knižná ponuka na slovenskom internete

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii obsahu a analýze návštenosti súbory cookies. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" k tomu udelujete súhlas. Pokiaľ nesúhlasíte, nebudeme žiadne súbory cookies okrem tých nevyhnutných počas Vašej návštevy ukladať a nijak používať. Konkrétne informácie o spracovaní osobných údajov, súboroch cookies a o tom, ako ich používame, nájdete tu.
Súhlasím Nesúhlasím