Girl Who Came Out of the Woods

Barr, Emily; Penguin Random House Children's UK;
Girl Who Came Out of the Woods

Girl Who Came Out of the Woods

Barr, Emily; Penguin Random House Children's UK;
Kniha
7,48 €
Ebook
(DRM EPUB)
6,99 €
Dostupné online
Pripravené na stiahnutie
6,99 € s DPH
Pridať do košíka
TFW you wake up and realise you're trending... #GirlOutoftheWoods Arty has always lived in the Clearing, a commune hidden in the forests of south India. But her happy life, separate from the rest of the world, is shattered after a terrible event. For the first time, Arty must leave her home, and head into the intriguing but frightening outside world. On the streets of India, a chance encounter leads to her becoming an unwilling overnight celebrity. As she embarks on her journey, she discovers she is being followed by thousands of strangers, who seem to know her every move...Forced to fight against mysterious hashtags and being constantly photographed, how can she find the help she desperately needs? Everything is changing too fast for this girl who came out of the woods... could she be running into a trap? The new thriller from the acclaimed author of The One Memory of Flora Banks, perfect for fans of Karen McManus, E. Lockhart and Sophie McKenzie.Praise for The Girl Who Came Out of the Woods:'Compelling and brilliantly written'- Fabulous Magazine'Barr brilliantly captures Arty's naivety and eager innocence as she's swept up in the globalised world of capitalism and social media'- The Observer
Čo je Ebook?
Ebook je elektronická kniha. Prečítať si ju môžete pomocou vhodnej aplikácie vo vašom počítači, tablete alebo v mobile, prípadne v špeciálnom zariadení – čítačke.
Existuje niekoľko základných formátov ebookov, medzi najrozšírenejšie patrí EPUB a PDF. Na našom webe ponúkame predovšetkým tieto dva formáty. Ich súčasťou je špeciálna elektronická licencia na ochranu autorských práv, takzvaná DRM.

Pred nákupom Vám odporúčame dôkladne si preštudovať sekciu „Ebooky/Audio – Často kladené otázky“.
EAN
9780241345238
ISBN
0241345235
Typ produktu
Ebook
Vydavateľ
Penguin Random House Children's UK
Stránky
320
Jazyk
English
Krajina
Uruguay
Autori
Barr, Emily
PRODUCT UPDATE
Súvisiace produkty
14 967 809
kníh
2 897 369
e-kníh
Práve toľko titulov máme v ponuke
Osobný odber zdarma v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach
Doprava nad 50 Eur zdarma
Knihy z celeho sveta
Najväčšia knižná ponuka na slovenskom internete

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii obsahu a analýze návštenosti súbory cookies. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" k tomu udelujete súhlas. Pokiaľ nesúhlasíte, nebudeme žiadne súbory cookies okrem tých nevyhnutných počas Vašej návštevy ukladať a nijak používať. Konkrétne informácie o spracovaní osobných údajov, súboroch cookies a o tom, ako ich používame, nájdete tu.
Súhlasím Nesúhlasím