Truth Beneath the Lies

Searcy, Amanda; Random House Children's Books;
Truth Beneath the Lies

Truth Beneath the Lies

Searcy, Amanda; Random House Children's Books;
Ebook
(DRM EPUB)
10,17 €
Dostupné online
Pripravené na stiahnutie
10,17 € s DPH
Ušetríte 1,79 € 11,97 € (-15%)
Pridať do košíka
';A smart, suspenseful, and unpredictable thriller that will keep readers turning pages until every last lie is revealed.'Karen M. McManus, New York Times bestselling author of One of Us Is LyingFor fans of The Darkest Corners and Pretty Little Liars, Amanda Searcy's debut novel will have readers both disturbed and entranced by one girl's present-day horrors and another's haunting past. Flight. All Kayla Asher wants to do is run. Run from the government housing complex she calls home. Run from her unstable mother. Run from a desperate job at No Limits Food. Run to a better, cleaner, safer life. Every day is one day closer to leaving. Fight. All Betsy Hopewell wants to do is survive. Survive the burner phone hidden under her bed. Survive her new rules. Survive a new school with new classmates. Survive being watched. Every minute grants her another moment of life. When fate brings Kayla and Betsy together, only one girl will survive.
Čo je Ebook?
Ebook je elektronická kniha. Prečítať si ju môžete pomocou vhodnej aplikácie vo vašom počítači, tablete alebo v mobile, prípadne v špeciálnom zariadení – čítačke.
Existuje niekoľko základných formátov ebookov, medzi najrozšírenejšie patrí EPUB a PDF. Na našom webe ponúkame predovšetkým tieto dva formáty. Ich súčasťou je špeciálna elektronická licencia na ochranu autorských práv, takzvaná DRM.

Pred nákupom Vám odporúčame dôkladne si preštudovať sekciu „Ebooky/Audio – Často kladené otázky“.
EAN
9781524700911
ISBN
1524700916
Typ produktu
Ebook
Vydavateľ
Random House Children's Books
Stránky
304
Jazyk
English
Krajina
Uruguay
Autori
Searcy, Amanda
PRODUCT UPDATE
Súvisiace produkty
12 618 529
kníh
2 249 456
e-kníh
Práve toľko titulov máme v ponuke
Osobný odber zdarma v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach
Doprava nad 50 Eur zdarma
Darčekové balenie kníh zdarma
Najväčšia knižná ponuka na slovenskom internete

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii obsahu a analýze návštenosti súbory cookies. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" k tomu udelujete súhlas. Pokiaľ nesúhlasíte, nebudeme žiadne súbory cookies okrem tých nevyhnutných počas Vašej návštevy ukladať a nijak používať. Konkrétne informácie o spracovaní osobných údajov, súboroch cookies a o tom, ako ich používame, nájdete tu.
Súhlasím Nesúhlasím