Možnosti platby

Za tovar, ktorý si na našich stránkach vyberiete a ktorý si objednáte, môžete zaplatiť jedným z nasledovných spôsobov:

Platobná karta
Klasický spôsob použitím platobnej karty, ktorá je spojená s Vašim bankovým účtom. Ak sa rozhodnete Vaše knihy zaplatiť takto, nemusíte sa obávať o svoje citlivé osobné údaje - presmeruje Vás na zabezpečenú platobnú bránu poskytovateľa online platieb GP webpay. Títo odborníci sa na bezhotovostné transakcie špecializujú už 40 rokov a používajú tie najmodernejšie zabezpečovacie systémy.


PayPal
Jeden z najrozšírenejších spôsobov platenia online je účet PayPal. Obľúbili si ho milióny ľudí na celom svete. Viac o PayPal účte sa môžete dozvedieť na Wikipédii alebo priamo na stránkach PayPal.

Dobierka
Knihy doručíme kuriérom až k Vaším dverám (vo výnimočných prípadoch využijeme služby Slovenskej pošty, ale to sa týka len situácii, keď si napr. objednáte jedno CD, ktoré sa vojde do obálky). Potom prebehne transakcia „z ruky do ruky“:-) Vy dáte kuriérovi peniaze a on Vám predá Vaše vytúžené knihy. Len upozorňujeme, kuriérska služba si za dobierku účtuje extra poplatok. Tento spôsob platby Vás vyjde na 1 €.


Zálohová faktúra (Proforma)
Tento spôsob platby znamená, že si vyberiete tovar, my Vám vystavíme zálohovú faktúru (cudzím slovom sa jej hovorí proforma). Akonáhle ju zaplatíte prevodom na náš účet a platbu spárujeme, tovar, ktorý je skladom, Vám okamžite vyexpedujeme.


Osobne v hotovosti pri odbere
Za tovar zaplatíte pri osobnom odbere. Je na Vás, či to bude v hotovosti alebo platobnou kartou. Knihy si môžete vyzdvihnúť v našej bratislavskej centrále alebo v kníhkupectvách Oxford Bookshop Bratislava, Oxford Bookshop Banska Bystrica a Oxford Bookshop Košice.

Na faktúru
Ak ste kníhkupec alebo škola, tovar Vám doručíme i s faktúrou, na jej zaplatenie budete mať 14 dní. Pokiaľ ju náhodou niekam založíte, môžete si ju sami znovu vytlačiť. Nájdete ju vždy po prihlásení v menu Moje konto -> Prehľad faktúr.

Poštová poukážka
Školám ponúkame ešte jeden spôsob platby, a to pomocou poštového poukazu. Dostanete učebnice, vyberiete peniaze od žiakov, s ktorými spolu s vyplneným poštovým poukazom zájdete na najbližšiu poštu a čiastku nám pošlete. Ako presne táto platba funguje si môžete prečítať na stránkach Slovenskej pošty.

  

16 829 327
kníh
3 422 655
e-kníh
Práve toľko titulov máme v ponuke
Osobný odber zdarma v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach
Doprava nad 50 Eur zdarma
Knihy z celeho sveta
Najväčšia knižná ponuka na slovenskom internete

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard